http://genocid.lt/muziejus/lt/177/c/

Edukacija

Vienas iš Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus tikslų – su tragiška XX a. vidurio Lietuvos istorija supažindinti jaunimą.

Pagal mokinių amžių ir mokytojų pageidavimus, Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus edukacinė programa „Atverta istorija“ siūlo temines ekskursijas, edukacinius užsiėmimus ir dokumentinių filmų peržiūras.


Teminės ekskursijos:Apžvalginė ekskursija


Ekskursijos metu supažindinama su visomis muziejaus ekspozicijomis, kuriose atskleidžiamas nepriklausomybės praradimas XX a. viduryje, sovietų valdžios vykdytos represijos, tautos kova dėl nepriklausomybės atgavimo. Apžiūrimas buvęs KGB vidaus kalėjimas, susipažįstama su jame kalintų žmonių patirtomis kančiomis ir pastangomis neprarasti žmogiško orumo, tikėjimo ir vilties.Edukaciniai užsiėmimai:Filmų peržiūros


Rodomi daugiau nei 60 pavadinimų filmai tremties, ginkluotojo ir neginkluotojo pasipriešinimo, Lietuvos atgimimo tematika. Iš jų populiariausi:Teminės bei apžvalginės ekskursijos vedamos trečiadieniais–šeštadieniais nuo 10 iki 18 val., sekmadieniais – nuo 10 iki 17 val.
Edukaciniai užsiėmimai vedami ir filmai demonstruojami trečiadieniais-ketvirtadieniais nuo 10 iki 17 val., penktadieniais – nuo 10 iki 16 val.


Ekskursijos, edukaciniai užsiėmimai, filmų peržiūros užsakomos
tel.: (8~5) 249 6264, (8~5) 266 3282
El. p.: gidai@genocid.lt, edukacija@genocid.lt


Muziejinės programos pristatymai mokyklose ir stovyklose užsakomi pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – nuo 8 iki 16 val.
tel. (8~5) 266 3282
El. p. edukacija@genocid.lt


www.genocid.lt/muziejus/