LGGRTC LOGO

 

Apdovanoti konkurso nugalėtojai

 

Gegužės 7–8 d. apdovanoti Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) surengto tradicinio kasmetinio konkurso „Lietuvos kovų už laisvę, kariuomenės bei netekčių istorija“ finalinio turo nugalėtojai.

Konkursą kasmet rengia LGGRTC, bendradarbiaudamas su Švietimo kaitos fondu bei Socialinių įstaigų priežiūros ir audito departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo reikalų ministerijos.

Moksleiviai šiemet galėjo dalyvauti rašinių, piešinių ir fotografijų darbų konkursuose pagal šias temas: „Žmogaus likimas Antrojo pasaulinio karo metais“, „Žmogaus likimas partizaninio karo metais“ bei „Žmogaus likimas lageriuose ir tremtyje“.

Šiemet konkursui buvo pateikti 178 rašiniai, 544 piešiniai ir 52 fotografijos.

Be lietuviškų mokyklų moksleivių šiemet konkurse dalyvavo ir kelių Lietuvių bendruomenių atstovai iš užsienio. Geriausiai konkurse įvertintų darbų autoriai šią vasarą bus kviečiami į tradicines LGGRTC rengiamas moksleivių vasaros stovyklas.

Skelbiame konkurso rezultatus

Rašinių konkursas:

I vieta:

Rasa Grambaitė (Varėnos „Ryto“ vid. m-kla), mokytoja Stasė Grambienė.

Vaida Gudžiūnaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrind. m-kla), mokytoja Virginija Kriščikienė.

II vieta:

Vitalija Puodžiūnaitė (Kėdainių „Šviesioji“ g-ja), mokytoja Valentina Vaitkevičienė.

Monika Motiejaitytė (Utenos Adolfo Šapokos g-ja), mokytoja Birutė Kairienė.

III vieta:

Dinara Vičinskytė, Sandra Tiškutė (Akmenės r. Ventos vid. m-kla), mokytoja Birutė Butautienė.

Edgaras Dulskis (Kauno r. Babtų vid. m-kla), mokytojas Viktoras Stonys.

 

Fotografijų konkursas:

I vieta:

Tatjana Apolonova (Kauno A. Puškino vid. m-kla), mokytoja Lidija Kirejeva.

II vieta:

Deimantė Jaruševičiūtė (Alytaus Putinų vid. m-kla), mokytoja Ona Marčiulaitienė.

III vieta:

Agnė Baranauskaitė (Biržų „Saulės“ g-ja), mokytoja Daiva Zalogienė.

 

Piešinių konkursas:

   5–8 klasių grupė:

I vieta:

Gintarė Zdanavičiūtė (Šilalės Kaltinėnų A. Stulginskio vid. m-kla), mokytoja Laima Šepikaitė.

II vieta:

Jovita Černevič (Trakų Vytauto Didžiojo g-ja), mokytoja Asta Naruševičienė.

III vieta:

Ramunė Bartusevičiūtė (Kauno Šilainių vid. m-kla), mokytojas Artūras Lanskoronskis.

   9–12 klasių grupė:

I vieta:

Justina Buinicka (Širvintų r. Barskūnų pagrind. m-kla), mokytoja Virginija Traškevičienė.

II vieta:

Karolis Bulika (Vilniaus „Sietuvos“ vid. m-kla), mokytoja Rasa Vaitkutė-Žemaitienė.

III vieta:

Enrika Garpuškinaitė (Šalčininkų r. Jašiūnų „Aušros“ vid. m-kla), mokytoja Loreta Graužinytė.

 

Elegant Double.gif (808 bytes)

I PRADZIAAtnaujinta: 2005-05-17
Pasiūlymai ir pastabos - daiva@genocid.lt

© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras