2021 m. lapkričio 29 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139,  8 602 04547. El paštas centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Apie projekto įgyvendinimą „Aš Lietuvos pilietis" Kaune

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla įgyvendina projektą „Aš – Lietuvos pilietis“. Lapkričio 24 d. Senosiose Kauno kapinėse prie paminklo „Kovotojų už Lietuvos laisvę Motinai“ vyko popietė „Krašto istorijos puslapiai. Partizanai“. Renginys buvo skirtas Lietuvos kariuomenės dienai atminti.

Renginyje dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų mokiniai kartu su Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) nariais: ats. mjr. Sauliumi Katkumi ir Kauno Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės ŠAK šauliu dr. Raimundu Kaminsku.

Ats. mjr. S. Katkus moksleivius ir mokytojus pasveikino su Lietuvos kariuomenės dienos proga, dalinosi savo atsiminimais apie Lietuvos parlamento gynimą 1991 m. sveikatos ir medicinos studijas bei tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

Šaulys R. Kaminskas kalbėjo apie nematerialias vertybes, kurios jungia pasaulio gyventojus ir jų valstybes į NATO Aljansą, akcentuodamas, kad tos pačios vertybės telkė ir Lietuvos laisvės kovotojus XX a., kurie priešinosi tiek nacių, tiek sovietų okupaciniams režimams. R. Kaminskas paragino visus renginio dalyvius atpažinti Lietuvos laisvės kovotojus savo šeimos ir giminės istorijose ir tinkamai juos pagerbti.

Už nuotraukas dėkojame LGGRTC darbuotojui dr. R. Kaminskui


© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”