2021 m. balandžio 19 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139, faks. (8~5) 279 1033, centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Komandiruotė į Strasbūrą

2017 m. liepos 2-7 d. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Memorialinio departamento Atminimo programų skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Steiblytė vyko į komandiruotę Strasbūre, Prancūzijoje. Komandiruotės tikslas – lydėti nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatus. Šie moksleiviai vyko į Europos Parlamento nario Algirdo Saudargo dovanotą kelionę į Strasbūre esantį Europos Parlamentą.

Į kelionę, lydimi R. Steiblytės, vyko Bernardas Liukaitis iš Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Jokūbas Laurynas Daugėla iš Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos ir Augusta Fišerytė iš Vilniaus Žirmūnų gimnazijos.

Kelionės metu moksleiviai aplankė Europos Parlamento rūmus, susipažino su Europos Parlamento struktūra, funkcijomis bei veikla ir susitiko su kelionę jiems dovanojusiu Europos Parlamento nariu Algirdu Saudargu. Pakeliui jie taip pat aplankė kitus miestus, įdomesnius gamtinius objektus ir muziejus, dalyvavo ekskursijose ir grįžo į Lietuvą kupini pačių geriausių įspūdžių.


© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”