2021 m. balandžio 21 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139, faks. (8~5) 279 1033, centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Kelionę į Europos Parlamentą

2017 m. liepos 2-7 d. nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai vyko į Europos Parlamento nario Algirdo Saudargo dovanotą kelionę į Strasbūre esantį Europos Parlamentą.

Į kelionę, lydimi Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Atminimo programų skyriaus vyriausios specialistės Raimondos Steiblytės, vyko Bernardas Liukaitis iš Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Jokūbas Laurynas Daugėla iš Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos ir Augusta Fišerytė iš Vilniaus Žirmūnų gimnazijos.

Kelionės metu moksleiviai aplankė Europos Parlamento rūmus, susipažino su Europos Parlamento struktūra, funkcijomis bei veikla ir susitiko su kelionę jiems dovanojusiu Europos Parlamento nariu Algirdu Saudargu. Pakeliui jie taip pat aplankė kitus miestus, įdomesnius gamtinius objektus ir muziejus, dalyvavo ekskursijose ir grįžo į Lietuvą kupini pačių geriausių įspūdžių.


Memorialinio departamento
Atminimo programų skyriaus vyriausioji specialistė
Raimonda Steiblytė


© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”