2021 m. balandžio 21 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139, faks. (8~5) 279 1033, centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Paroda Vilniaus televizijos bokšte

Sausio 12 d., minint Laisvės gynėjų dieną, Vilniaus televizijos bokšte buvo atidaryta nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvių piešinių paroda. Parodos atidaryme dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė, AB Telecentro generalinis direktorius Remigijus Šeris, LGGRTC Memorialinio departamento Atminimo programų skyrius skyriaus vedėja Dalė Rudienė ir kiti.

Mokinių piešinių paroda Vilniaus televizijos bokšte veiks iki kovo 5 d.

Vilniaus televizijos bokšte mokinių parodos, minint Laisvės gynėjų dieną, buvo pradėtos rengti nuo 2013 m. Nuo to laiko kasmet konkursui siunčiamų darbų – piešinių, maketų – Sausio 13-osios tematika vis daugėja. AB Telecentras taip pat tapo centro rengiamo mokinių konkurso rėmėju, kasmet apdovanodamas geriausių darbų autorių, taip prisidėdamas prie jaunimo domėjimosi istorija skatinimo, patriotiškumo ugdymo.

Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą ir tikimės sėkmingų bendrų projektų ateityje!

Informacija apie konkursą:

Kviečiame dalyvauti nacionaliniame mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Konkursą organizuoja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras, kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos kariuomene, Pilietinės gynybos centru prie KAM ir Vilniaus lietuvių namais.

Mokiniai skatinami kurti įvairių meninės išraiškos formų darbus: rašinius, piešinius, dainas, filmus, instaliacijas ir kt., vadovaujantis autentiškais istorinių įvykių liudininkų pasakojimais ir kitais istoriniais šaltiniais.

Konkurse gali dalyvauti Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje 5-12 klasių mokiniai. Darbų laukiame iki 2017 m. kovo 11 d.

Daugiau informacijos tinklalapyje, telefonu (8 5) 275 5261, arba el.paštu konkursas@genocid.lt


© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”