2021 m. spalio 25 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139, faks. (8~5) 279 1033, centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Patriotinių dainų albumo „Broliai juodvarniai“ pristatymas

2015 m. lapkričio 19 d. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Genocido aukų muziejaus Konferencijų salėje vyko VšĮ „Vytauto Kernagio fondas“ išleisto patriotinių dainų albumo „Broliai juodvarniai“ pristatymas.

Albume, kuris parengtas bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, iš viso skamba 18 kūrinių. Jo bendraautoriais tapo ir kūrėjai Ieva Narkutė, Veronika Povilionienė, Raminta Naujanytė (Bjelle), Vytautas V. Landsbergis, kuriems patriotinė tema jau seniai nėra svetima, ir jauni atlikėjai Artūras Dubaka, Justė Kazakevičiūtė, Akvilė Rubikienė, ansamblis „Blezdinga“ bei grupė „Kamanių šilelis“. Albumą pradeda ir užbaigia maestro Vytauto Kernagio dainos bei skaitymai.

Genocido aukų muziejuje vykusiame albumo pristatyme dalyvavo jo bendraautoriai ir atlikėjai, o renginį vedė VšĮ „Vytauto Kernagio fondas“ vadovas Vytautas Kernagis.


V. Kernagis su V. V. Landsbergiu Renginio akimirka Dainuoja A. Dubaka ir P. Simutytė
© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”