http://genocid.lt/centras/lt/2411/a/

Tarptautinė Vilniaus knygų mugė

2015 m. vasario 19–22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Joje tradiciškai dalyvavo ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC).

Lietuvos leidėjų asociacijos stende mugės lankytojai galėjo įsigyti LGGRTC išleistų mokslo ir mokslo populiarinimo leidinių lietuvių ir užsienio kalbomis, o LGGRTC darbuotojai dalyvavo kitų leidyklų išleistų knygų pristatymuose. Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademija pristatė leidinį „Lietuvos karai: XIX–XX a. nacionalinių karų sisteminė-kiekybinė analizė“, kurio viena iš bendraautorių – LGGRTC Istorinių tyrimų programų skyriaus vedėja Edita Jankauskienė, o Lietuvos istorijos institutas – straipsnių rinkinį „Stalininis režimas Lietuvoje 1944–1953 m.“, kuriame publikuojami LGGRTC istorikų Vytauto Tininio, Dariaus Juodžio ir Mariaus Ėmužio straipsniai. D. Juodis dalyvavo ir vasario 21 d. vykusiame Romo Kauniečio sudarytos knygos „Laisvės kovotojų prisiminimai“ devintosios dalies pristatyme.


Stendas su LGGRTC leidiniais Mugės lankytojas domisi LGGRTC leidiniais Darius Juodis (pirmas iš kairės) kalba knygos „Laisvės kovotojų prisiminimai“ pristatyme