2021 m. lapkričio 29 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139,  8 602 04547. El paštas centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Kompaktinės plokštelės „Išgirsk“ pristatymo koncertas

2014 m. spalio 15-osios rudenišką vakarą Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) Genocido aukų muziejuje vyko jaukus renginys – kompaktinės plokštelės „Išgirsk“ pristatymo koncertas. Šioje plokštelėje skamba LGGRTC organizuojamo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvių dainos, kurias mokiniai atliko kartu su bardais.

Vakaro pradžioje sveikinimo žodį tarė LGGRTC generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė. Ji pasveikino susirinkusiuosius ir padėkojo visiems, prisidėjusiems prie šios kompaktinės plokštelės atsiradimo. Padėkos ir LGGRTC leidiniai buvo įteikti Vytautui Kernagiui, Algiui Karazijai, viešajai įstaigai „Bardai LT“ ir leidinio mecenatui Ramūnui Karbauskiui.

Vakaro vedėja Veronika Povilionienė pasiūlė vakarą pradėti daina ištremtiems ir negrįžusiems iš Sibiro platybių, išniekintiems miestelių aikštėse. Muzika netilo visą renginį. Savo kūrinius atliko konkurso dalyviai Samanta Veršelytė, Deividas Žukauskas, Žilvinas Ališauskas ir Akvilė Vervečkaitė kartu su ansambliu. Taip pat susirinkusiuosius šildė ir bardų muzika. Vakaro svečiai išgirdo Sauliaus Bareikio, Giedriaus Arbačiausko, Vido Petkevičiaus, Andriaus Zalieskos-Zalos, Vytauto Taukinaičio atliekamus kūrinius, Petro Vyšniausko saksofono vingrybes. Keletą kūrinių atliko renginio vedėja V. Povilionienė kartu su talentingu muzikantu Robertu Semeniuku. Vakaras baigėsi bendra daina.

 
 
 
 
 [ 1 ]  2 
© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”