2021 m. lapkričio 29 d.
Paieška
Biudžetinė įstaiga, Didžioji g. 17/1, LT-01128 Vilnius, įm. k. 191428780. tel. (8~5) 231 4139,  8 602 04547. El paštas centras@genocid.lt
Versija spausdinimui
Atvirų durų diena

2014 m. rugpjūčio 23-iąją, minint Europos dieną stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio dieną, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Genocido aukų muziejuje ir Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse vyko atvirų durų diena.

Vilniečiai ir miesto svečiai galėjo nemokamai aplankyti muziejines ekspozicijas ir veikiančias parodas: Genocido aukų muziejuje eksponuojamą dail. Henriko Cipario tapybos darbų parodą „Raudoni laikai“ ir Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse vos prieš dvi dienas atidarytą politinių karikatūrų ir propagandos parodą „Kūjis, pjautuvas ir pieštukas“. Lankytojams buvo atverta ir koplyčia-kolumbariumas, kurioje ilsisi Tuskulėnų parke rasti sovietinio totalitarinio režimo aukų palaikai.

Po pietų Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso lankytojams buvo rodomas latvių režisieriaus Edvino Šnorės dokumentinis filmas „Sovietų pasaka“.


Parodos „Raudoni laikai“ fragmentas Atvirų durų lankytojai Tuskulėnų koplyčioje-kolumbariume Parodos „Kūjis, pjautuvas ir pieštukas“ fragmentas
© Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.
Sukūrė: „Teratekas”